Cukrová depilácia

depilácia cukrovou pastou

Depilácia cukrovou pastou alebo sugaring je čoraz viac obľúbená u dám, ale aj pánov. Dlhodobo a šetrne odstraňuje chĺpky, pričom nepoškodí zdravé tkanivo. Cukrová pasta – 100% prírodný produkt.  Nemôže dôjsť ani k popáleniu pokožky, ako pri horúcich voskoch, pretože sa zohrieva na teplotu tela a nanáša sa rukami.

Hodvábne hladká pokožka

U každého vydrží hodvábne hladká pokožka individuálne 2-4 týždne, u niekoho aj vyše mesiaca. Závisí to všetko  od typu, hrúbky a farby chĺpkov ako aj od typu pokožky.

Zarastajúce chĺpky? Žiaden problém, pravidelná depilácia cukrovou pastou to vyrieši. Je to najprirodzenejší spôsob odstránenia chĺpkov, keďže pre chĺpok je prirodzené vychádzať v smere jeho rastu. A pri tejto depilácii to tak aj je. Cukrová pasta sa nanáša proti smeru rastu chĺpkov  a strháva v ich smere, čím predchádza vzniku zarastajúcich chĺpkov a rieši spomenutý problém už aj zarastených chĺpkov. Technika je presne opačná ako pri vosku.

 Pre účinnú depiláciu by mali byť chĺpky dlhé 5 mm (minimálne dvojtýždňové chĺpky).

Po depilácii by sme mali pokožke dopriať aspoň dvadsaťštyri hodinový oddych. To znamená, že by sme sa mali snažiť vyhnúť cvičeniu (prílišnému spoteniu), priamemu slnku a soláriu, saune, kúpaliskám, masáži a tesnému oblečeniu z umelých materiálov, sprchovým prípravkom, krémom.

Rezervácie

zarezervujte si svoj termín

    Opíšte nasledujúci kód: captcha